Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Nase auta aktualne...

  • Autor
  • Správa

BillaBongclio

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 11:49:44

ty vole :shock: to je sila....lukas neboj kazdemu sa to vrati to je len zavist nic ine v kazdom pripade nestaracaj hlavu bude to v poriadku a vinnik sa skor ci neskor ukaze

..Thome..

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 12:07:19

ja sa popytam na to .. bohuzial poznam takych idiotov.. a ked sa zisti kto to bol tak ideme lamat ruky ;)

BillaBongclio

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 12:10:07

tiez poznam takych expertov uz par krat som sa dostala k ponuke ci nieco take nekupim ked budem vediet ozyvam sa :evil:...myslim ze lukasovo auto mali nejaky vytipovane...to vsetko je iba zavist ma to pekne porobene a nejakemu chrapunovy to lezi v zaludku
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 12:25:32

no neviem ako by som sa citil keby som takto nasiel auto, ludska skurvenost nema hranice... dufam ze sa najde nejaka stopa po tom smradovi
Offline
Obrázok užívateľa

JARKY

  • Príspevky: 135
  • Registrovaný: Štv 28. Máj 2009 11:44:33
  • Bydlisko: Prešov

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 13:22:16

To je fakt skurvenosť. Bol som pekne nasraný keď mi ukradli anténku, čiapočky z ventilov, stierače a tesnenie okolo čelného skla. Keby sa mi stalo toto tak neviem asi by som skolaboval od zlosti :evil:
JARKY Clio II ph.2 1,2 16V
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 13:36:25

no tak to je na maslu ... :( ... mne tiez nejaky dement rozbil predne bocne sklo ale nastastie nic neukradol xixi ..nemal co, jedine tweetakov ..ale okno stalo cca 3000 sk ...tak viem si predstavit ako musi byt Lukasovi :( ...Luky drz sa ..Cliaci su stebou ;)
Obrázok
Offline

Jurica13

  • Príspevky: 139
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 13:16:25
  • Bydlisko: Dubravka, BA

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 14:40:07

takze, prislo mi auto zo servisu.
vymenene:
pruziny, gulove capy, ulozenie stabilizatora, horny silent. motora, horny a dolny prevodovky, kontrola hornych ulozeni pr. tlmicov, teplotny senzor, diagnostika, oprava plyn. pedalu, nove zadne svetla+prepinovanie, geometria...

planovane:
zimne gumy+disky, vymena vnutornych klbov, sviecky, zavarenie šusplechu nad vyfukom, celne okno, vnutorne klucky, po zime olej a filtre....
nejake foto:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

fishmaart

  • Príspevky: 651
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 16:26:33
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Martin

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 17:46:15

No Juri.. vyzerá to decentne ;) To zníženie podtrhlo pekne tvary celého autíčka a tie svetlá sú tam o moc krajšie. Čiže len chválim :cool:
1.2 16V

BillaBongclio

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 20:05:00

peknuckeeeeeeeee vyborna pracicka
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 21:21:59

Keyo69 píše:tak panstvo píšem za habitusa , v prvom rade ak by sa vo vašom okoli objavila ponuka na basak dld alebo ovaly s clio platom značky Cutings Edge , či kapacitor sal a rádio Alpine 9864 R tak dajde vedieť

mrzuto oznamujem aktualny stav habitusovho auta vid foto

netreba lutovať i ked dokažde to riadne nasrať lutosť to nevrati späť . ale podla všetkeho to ostane v okrese u nejakeho hajzla


treba checkovat aj net mozno je ten k0k0t taky sprosty ze to da kludne niekde na niaky internetovy predaj.... hentie clia maju na dverach este klasicke "cupliky" na zamykanie dvery? alebo uz len v palubke tlacitko jedno centralne
1.2TurboControlEfficiency

..Thome..

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 22:32:27

no ja mam aj cupliky vo dverach a aj jedno tlacitko v palubke

..Thome..

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 22:32:53

a Juri fakt ze krasa klobuk dolu =)
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťŠtv 15. Okt 2009 22:46:14

záleži od výbavy PATO , internet sa čekuje neboj povinne každy večer od dnes , ale mám pocit , že to bude podomový predaj kamarát kamaratovi atd , ale tým pádom by to ostalo asi v okrese lebo vyzera to na tunajšich žolikov a ked to bude robiť niekomu dobre tuc tuc tak sa na to pojdeme mrknuť atd... ale myslim že sa treba zmieriť s tým , bo vieš ak to budu nejaky ostrý chlapci asi by som im dal pokoj , bo som trocha zmetený s tej krádeže neviem presne definovať o koho sa jedna kedže išiel iba po hudbe , rozbil okná obidve bočne , predné repraky ktore boli vymontovane neukradol pretože vyzerali lacno pritom to boli morel tempo len to nemali napísane vyrazne , autoradio zobral usb odzadu zapojene s neho vytiahol a hodil do auta , káble od zosikov vyšroboval , ostatne urezal a dalo mu to prácu bo lukino tam má 50 mm.... proste macky čo sa nedaju len tak , drevena podlaha n amieru zo zosikom a podlahovým kobercom komplet , basak s bednou ovaly s platom utrhnutý dalši zosik zo zadnej lavice, kapacitor vyšrobovany s držiakov a držiaky nechal , ťažko povedať či to bol znalec alebo mal štastie atd , som s toho zmätený a na pochybach na najosvetlenejšom parkovisku v modre, s kríža stanica mestkých policajtov , pred obchodným domom billa pod lukášovimi oknami medzi 4:00 až 6:00 čo je dosť riskatne bo okolo štvrtej došiel lukašov sused a rano sa čudoval , bo hovoril že vtedy bolo auto ešte Ok , má to vela otaznikov a štve ma že si to jednoducho niekto proste vzal a pri tom je to sice lukášov majetetok ale je to moj dobrý kamarat serie ma to proste i za neho furt , bo mohlo sa to tať i mne /može/
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťPia 16. Okt 2009 6:39:17

myslim,že to auto bolo vopred vyhliadnuté a museli ho dobre poznať...rozobrať to predsa museli aspon tak za 15minut ak nie aj viac...a určite to neodniesli v rukách...treba sa popýtať,či tam niekto nevidel nejaké podozrivé auto alebo ludí obsmietať sa okolo...ved ako by vedeli,čo všetko má vnutri...a osobne si myslím,že ked to bral všetko,tak to bude mať vo svojom aute...nebude to predavať,nechá si to...a to už potom treba sledovať kto sa s tým bude vychvalovať...ja osobne práve kvoli tomuto nechcem nejak do hudby investovať,a ak by som sa dakedy aj rozhodol,tak si tam dám poriadny alarm...inak držim palce aby sa to Lukášovi štastlivo vrátilo...
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
Offline
Obrázok užívateľa

BlueClio88

  • Príspevky: 771
  • Registrovaný: Sob 05. Sep 2009 19:34:34
  • Bydlisko: Stará Bystrica
  • Meno: Tomáš:)
  • Auto: Laguna II Grandtour 1.9dci

Re: Nase auta aktualne...

PoslaťPia 16. Okt 2009 6:49:08

ja idem vraždiť za malilinkatý škrabanček...ale toto by mňa osobne dorazilo a to už by bol masaker...inak ked spomínaš billu,nemaju priemyselne kamery vonku...resp.mestská policia...tu u nás ich maju,tak možno či by tam nebolo dačo vidno...volali ste policajtov?

no a ak to bol nejaký znalec(tak si to najpravdepodobnejsie nechá)lebo vie akej to je kvality a ceny..no a ak to bol kolik(tak to preda za pár eur,a na to by ste ho mohli chytit)
ex:Favorit 136L
ex:Clio II phase 1 1,9D Mirage
ex:Felicia 1.3MPI
ex:Clio II phase 2 1.2 8V
ex:Renault Scenic 1,6 16V
now: Laguna Grandtour 1.9dci and Clio Vision 1.4 8V
PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


cron
Daj si nás na plochu!