Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Predstavenie

PoslaťUto 29. Sep 2009 13:51:51

Vitaj v clube... no to je smutne ze su taky ludia :evil: ...ale snad uz budes mat s autickom len dobre skusenosti :cool: .. drzim palceky a prajem vela stastnych km
Obrázok

jaro

Re: Predstavenie

PoslaťUto 29. Sep 2009 19:05:20

Ďakujem , mal som proste smolu a moc dôverujem niektorým ľuďom, ale aj ja dúfam že už to bude dobré. A ešte mi nedá aby som napísal jednu perličku. Ten pán čo mi ho predal, mimichodom pracoval som s jeho manželkou v jednej firme cca 11-12 rokov,že do toho auta do motora nebolo pichnuté, ale zároveň jeho pani povedala že keď niečo mali tak chodili s ním len do Renaulta. Keď sa asi po roku odhodlala sa ma spýtať ako slúži auto a povedal som jej že sú určité problémy tak utekala odo mňa ako keby som malnejakú chytlavú chorobu. Nebolelo by to tak človeka, keby mi to predal niekto na mojej finančnej úrovni ale viem že on má minimálne 5x vyšší príjem ako ja, takže tú cenu nepotreboval vyháňat tak vysoko. A do Renaulta si ja nemôžem dovoliť chodiť lebo som si zisťoval ceny za servis a to by som sa nedoplatil, možno týmto otravujem väčšinu ale potreboval som to dostať zo seba von a už to nebudem viac spomínať.Ďakujem.
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Predstavenie

PoslaťUto 29. Sep 2009 20:06:33

Jarino to je v pohode, clovek musi niekedy dostat na drzku a ako sa hovori kto ma chce viac... v dnesnej dobe chce kazdy vsetko mat a ked to ma chce este viac... aj moj bracho sa poucil kupil auto od kolegu... a potom to zacalo prasknuta hlava atd atd... ale mozem ta ubezpecit radsej investovat do clia ako do Fobie.... ;)
...créateur d'automobiles...
Obrázok

BillaBongclio

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťStr 30. Sep 2009 11:14:56

tak v kratkosti sa predstavim aj ja je dobre vediet aj o majitelovy auticka aspon nieco nie? volam sa denisa mam 21rokou som slobodna ale zadana byvam v pezinku pracujem ako predajna asistentka v obchode so znackovym oblecenim medzi zaluby parti zabava,hudba,tanec,priatel,priroda,obcas aj praca ale na to musi byt nalada ale predovsetkym jazda s mojim milacikom clijkom :D bavy ma vsetko okolo auta ci opravy,udrzba,nove napady co a ako vylepsit pripadne skraslit jaaaaaaaj keby len bolo tych eur vela vela vela :D ale tak postrupne casom sa da vsetko chce to iba cas,,,ked som kupovala auto o cliu som nechcela ani pocut ale ked som zbadala to moje okamzite som sa do toho auta zamilovala a silou mocou som si ho chcela este v ten den zobrat domou ale predajca mi vysvetlil ze to nejde ze ho treba odhlasit a podobne tak nakoniec som sa musela zmierit s tym ze na mojho milacika si ece taky tyzden pockam mali mi volat ked sa odhlasi ale nikto nevolal tak po tyzdni som sadla do auta a sla na mieto predaja povedala som ze kym mi ho nedaju ze sa odtial nepohnem po niekolkych telefonatoch toho pana som ich teda ukacala a cela pysna som odfrcala na novom auticku domou je to moja srdcovka nejdem bez neho nikam dokonca aj ked si idem kupit cigy do trafiky co je od domu cca 20m idem autom :D :D :D nenecham ho same ani na chvilku mama vravy ze som cvok :D ale tak co uz narobim :D :D

MILO47

Predstavenie

PoslaťNed 11. Okt 2009 11:03:29

Ahojte, ako nový člen Clio-klubu sa chcem aj ja predstaviť. Som majiteľom takého maleho autička Renault Clio Grandtour 1,2TCE v kompletnej výbave. Mám 62 rokov a som pravdepodobne najstarší člen tohto klubu.Bývam v Šali. Dúfam, že môj vek nebude nikomu vadiť,ale ako mladší som už bol členom Renault klubu v bývalom režime. Moje terajšie Clio je mojím už mojím štvrtým vozidlom, ale možem skonštatovať,že je aj najväčším hladošom. Zatiaľ nie som spokojný so spotrebou, ale dúfajme, že po dobrom zábehu sa aj spotreba ustáli na prijateľnej výške. Napriek môjmu veku rád športujem,hlavne bicyklujem a v zime lyžujem čo je môj najväčší koníček. Každý deň si prezerám klubove stránky či tam je niečo nového, hlavne sa zaujímam o názory a odkazy na technicku stránku vozidiel. Prajem klubu aktivitu a dobre zážitky,ktoré nám prinášaju naši štvorkolesoví miláčikovia.
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Predstavenie

PoslaťNed 11. Okt 2009 11:27:02

Vitaj v klube MILO :)
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťNed 11. Okt 2009 11:56:20

MILO47: tak toto je predstavenie hodné profíka :cool: vítam v clube
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťNed 11. Okt 2009 11:58:58

milo vek tu hra najposlednejsiu rolu... a spotreba pôjde dole tiež som ju mal pri zábehu okolo 7,5 keď si dobre pamätám ale už sa to ustálilo na pri 90 5,6l? a celkovo priemernú 6.2 ... v renaulte vyprávali že tieto auta zeru jak liazky ... a je to spôsobene pochopiteľne turbom
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

clioooo

  • Príspevky: 859
  • Registrovaný: Ned 05. Júl 2009 19:46:45
  • Bydlisko: gheTTo
  • Meno: DuSaN
  • Auto: 1. twingo 1.2 8V 2. clio 1.2 1

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťNed 11. Okt 2009 12:34:14

Vitaj Milo medzi nami. Pato chcel dufam povedat ze vek tu nehra dolezitu rolu. Vytani su vsetci... od 18 ROKOV kvoli vodicaku samozrejme, horna hranica urcena nie je...
...créateur d'automobiles...
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťNed 11. Okt 2009 12:48:04

Vitaj v Clube a ver ze takych starsich tu je viac ... niesu tu vsetko len mladi ...ja o mesiac budem patrit nad hornu hranicu nasich mladich Cliakov .. xixi to znamena nad 30 :lol: ... :D
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťNed 11. Okt 2009 14:08:39

takže ja som sa ešte nepredstavil...ahoj...volám sa Csabike a mám doma jendo modré clijo ktoré by som chcel vytuniť, pomôžete mi s tým niekto? ale podotýkam nemám peniaze, tak by ste mi mohli niečo aj požičať, som z chudobnej rodiny, za pochopenie vopred ďakujem :DDDDDDDD Váš verný čitateľ :D
proVWokater
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťNed 11. Okt 2009 14:13:33

Ahoj Csabike.. ja ti velmi rada pomozem s tunenim tvojho Clija ;) ..mam doma totiz veeelke kladivo a rada sa na tvojom aute vysantim a vybijem energiu a dokonca ti to spravim zadarmo :cool: .. cize peniazky potrebovat nebudes :lol: :lol: poziciat ti nepozicam nic ale potom ta mozem odviezt kam b udes chciet a Pezinok daleko nieje :D ...pripadne nejake volne miesto na cintorine sa niekde najde ;)
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťNed 11. Okt 2009 15:51:20

tak nebudeme pomahat tym detom ale csabimu :lol:
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťNed 11. Okt 2009 16:42:20

Csabimu pomozem ja kladivom :D .. a detom pomozeme spolocne ....cely Clio Club :cool: ....... ;)
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: Predstavenie nových členov - tu sa môžeš predstaviť ;)

PoslaťNed 11. Okt 2009 17:00:20

heeeeeej niekto sa tu snaží a vy takto nanho? no hanbite saaa :lol:
proVWokater
PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


cron
Daj si nás na plochu!