Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Woofer

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: Woofer

PoslaťPon 03. Máj 2010 21:43:08

pfuuu no novy neviem ti povedat ;D ale pouzity myslim ze by sa dalo...ja som v tomto novacik ;D cize ti velmi neporadim, ale taki ako tycon, casey, myslim ze oni dvaja radi ;D
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

tycon

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 28. Jún 2009 10:14:07
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Peter Vaško
  • Auto: 1.5 DCI

Re: Woofer

PoslaťPon 03. Máj 2010 22:13:34

lenže blaupunkt a magnat je ako trabant a ferari

pri tom ten výkon nieje reálny,a neznamená všetko,magnat má nižšiu rezonančnú frekvenciu,hrá od 26 Hz čo znamená že si ho zhora orežeš do 50Hz a máš celkom pekný nízky bass
European Auto Sound Association Competence
http://www.easca.de

Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Woofer

PoslaťPon 03. Máj 2010 22:28:12

Blaupunkt sa mi zdal ako dôveryhodná značka, je to s nou ozaj tak zlé?

argument o frekvencii ma teda celkom presvedčil, nakoľko sa mi obidva zdali viacmenej rovnaké, naštasie ho majú aj v naj-i tak ušetrím za poštovné
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

tycon

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 28. Jún 2009 10:14:07
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Peter Vaško
  • Auto: 1.5 DCI

Re: Woofer

PoslaťPon 03. Máj 2010 22:55:33

vieš blaupunkt vela ludí radí medzi špičkové audio,len preto že po páde totality sa sem vozili autá s velkým nápisom blaupunkt
ako montujú sa i ako sériové reproduktory niektorých áut,a čo robíme zo sériovou zastavbou muziky?...............vymiename ju :-)
European Auto Sound Association Competence
http://www.easca.de

Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Woofer

PoslaťUto 04. Máj 2010 9:42:25

skoda že i clio má seriu blaupunkt
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Woofer

PoslaťUto 11. Máj 2010 22:11:15

Tycon dal som na teba magnat je doma zajtra ide moj subwoofer preč
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

st. Spider

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 10:44:16
  • Bydlisko: Hruboňovo (Nitra)
  • Meno: Šani
  • Auto: Clio III ´09 1.2 TCe Dynamique

Re: Woofer

PoslaťŠtv 18. Nov 2010 23:31:25

Ludkovia, nemate niekto skusenost s kompaktnym subwooferom PIONEER TS-WX11A, pripadne jeho konkurentom Alpine SWE-1000? Mam objednany ten pioneer a chcem vediet vase pripadne nazory nan. Ja som si pri kupe kladol podmienku, ze to nechcem do kufra (kedze je uz aj tak dost maly niekedy) a nech to pokryje beznu potrebu basov pri normalnom pocuvani hudby (pod pojmom normalnom rozumej take pocuvanie, pri ktorom sa da v aute bez problemov dorozumiet s posadkou)
Offline
Obrázok užívateľa

st. Spider

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 10:44:16
  • Bydlisko: Hruboňovo (Nitra)
  • Meno: Šani
  • Auto: Clio III ´09 1.2 TCe Dynamique

Re: Woofer

PoslaťŠtv 25. Nov 2010 22:42:18

Takze subik, mam uz doma a narazil som na jeden zadrhel. Potrebujem pordit s montazou. Vo fabrickom radiu, co mam v aute totizto nie je remote kabel (ten co zapina subwoofer). Nemam pojma ako to mam zapojit, aby to hralo. A este by ma zaujimalo, kde mam zapojit vstupny signal pre subwoofer, do ktoreho reproduktora? Inak niekde som tu videl rozpis konektorov v radiu, tak k tomu musim dodat, ze ja to mam zapojeme uplne inak. Napriklad v konektore A mam zive len 2 kable, cerveny a cierny (+a-)
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: Woofer

PoslaťŠtv 25. Nov 2010 23:53:43

tak ako je to na fabrickom rádiu to netuším, možno to je označené ako ovládanie antény, lebo to je pôvodný účel tohto kábliku. alebo môžeš využiť káblik do ktorého je dovedený signál zo spínačky, niesom si istý či REM spína zem alebo + 12V ale dá sa do isto vyriešiť keď nie na priamo tak cez rellé.

čo sa týka zapojenia signálu do subwoofera tak existujú v zásade dva spôsoby vysoko úrovňový vstup čo bude asi tvoj prípad a nízkoúrovňový vstup jeden ide priamo cez cinche a druhý sa napája na káble reprákov (na starom subwoofri čo som mal to bol myslím + pravého a + ľavého repráku), Existujú aj sady na zmenu s vysokoúrovňového na nízko úrovňový.

menič
Obrázok
zapojenie s meničom
Obrázok

súbwoofre mávajú tento menič v sebe takže ak si odmyslíš s tej schémy ten zosilovač a repro a tú prepojku tak to je to čo potrebuješ
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

st. Spider

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 10:44:16
  • Bydlisko: Hruboňovo (Nitra)
  • Meno: Šani
  • Auto: Clio III ´09 1.2 TCe Dynamique

Re: Woofer

PoslaťPon 29. Nov 2010 15:49:49

Tak uz som to vyriesil, multimeter rulezzz. :-) Nasiel som na tom tretom konektori vystup, ktory ma 12V a zapina sa spolu s autoradiom. Pre informaciu, je to pin, z ktoreho idu 2 biele kable. Farba kablov na ISO konektore reproduktorov mi tiez nesedela, ale rozlozenie vystupov bolo rovnake. Diky za pomoc, subak uz hra a som viacmenej spokojny, na to aky je maly hra pekne.

P.S.: Subwoofer je konstruovany presne pod sedadlo, dokonca aj uchyty su presne vyrobene, aby pasovali do dierok plechoveho vylysku, ktory vycnieva pri kolajnici pojazdu.
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: Woofer

PoslaťPon 29. Nov 2010 15:56:16

FOTO nič ? alebo tvoje oblubene navody - trocha osviež scenu clio 3 - vkladam nadej do teba
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Predchádzajúci

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Daj si nás na plochu!