Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

rada ohladom radia...

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

rada ohladom radia...

PoslaťPon 07. Jún 2010 23:34:19

co hovorite na radio Alpine 9882ri? Moze byt ci za tu cenu sa da aj lepsie Alpine pouzivane?
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Casey

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 6:56:56

za aku cenu ? ty tu hudbu este nemas nahodenu ?
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 13:49:22

jesis ja uz som taky prepracovany ze zabudam pisat vsetky informacie ;D no hudbu uz mam hotovu, ako spokojny som nadovsetko, len bohuzial musim vymenit radio koli navigacii pretoze len na radio alpine existuje adapter ktory mi tu moju navigaciu dokaze rozbehat :| cize pioneer som predal a teraz zhanam nejake dobre Alpine nie nove za priatelnu sumu...a mam na vyber s 9882ri za 150eur potom 9883r za 150eur a nakonies ida-x301 za 120eur...cd mechaniku mi netreba no neviem ktore radio sa mi hodi a ma priatelny zvuk ;)
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 17:48:31

mám 9880R čo je nižšia rada a úplne mi to postačuje
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 18:03:57

ved aj ja si myslim ze aj mne bude stacit 9882 podla mna, ale tak mal som na vyber aj tu x001 ale tak 220eciek nedam, alebo skor nemam ;D lebo 9883 nemam sajnu co zac je ;d mne len treba zeby sa mi dalo napojit pekne to co mam v aute a budem spokojny ;D
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 18:12:57

Hlavne si najskôr zisti či sa to dá ozaj pripojiť, čo na to potrebuješ kúpiť a či sa to dá zohnať

Inak 9882 má len pripojenie na ovládanie pod volant nie pripojenie na origo displej
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 18:17:49

no na go4sound mi chlapec s nickom 137 poradil ohladom mojej situacie ze jedinym riesenim je adapter ktory sa vyraba na radia alpine, cize musim mat radio alpine, na kazde jedno sa ten adapter da napojit, cize ja zhanam nieco normalne pre tie moje veci v aute co mam ;) a mam na vyber bud 9882 alebo 9883 alebo este na ebay som nasiel 9886 za nejakych 170eciek...len v tom ebay sa nevyznam ;/
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 18:21:17

No keď som chcel od predajcu alpine info o tom aký adaptér je treba kúpiť na Clio II na ovládanie pod volant tak mi nevedel povedať nič.

Vehicle display interface má 9887R napríklad
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 18:27:02

heh tak vidis, ja som pisal 3 maily do Renaultu do vsetkych oddeleni a nikto mi nevedel ani zo slusnosti odpisat ze nevedia mi poradit, len mlcali...ubohe to je ak niekto nieco predava a nevie o produkte vsetko...jediny co mi poradil ze sa vypytoval kade tade bol ten 137 z go4sound ze v taliansku vyrabaju adaptery na Alpine do renault aj do fiat a ze ked ho napojim na radio tak system sa sprava akokeby som mal radio seriove z vyroby...a zevraj aj to ovladanie na volante by malo ist, no v to velmi nedufam, i ked mi to nejak nebude chybat...
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 18:30:25

U alpine sú dve veci
jednak je to podpora - Steering Remote Control Ready - teda podpora na origo ovládanie pod volant a potom je to ešte Vehicle Display Interface na displej práve

Obrázok

Tu to je rozchodené na Sceniku
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 18:36:56

no hej vravel mi ze ked chcem zobrazovanie na monitore tak musim mat vyssie rady Alpine, ale tak po tom zas az tak netuzim kedze som uz dost do toho vrazil a aj sa odrbal na tom radiu ;/...cize postacia mi tie nizzsie rady...ako jasne ze by som sa nepohneval keby som mal to ovladanie aj na volante, ale zas za tu cenu radsej nie momentalne...cize asi ostanem pri tej 9882 kedze tu 9883 o tom radiu neviem skoro nic po slovensky alebo cesky najst ;D
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 18:53:36

Prepáč ale teraz presne nerozumiem čo chceš, na jednej strane chceš kúpiť alpine pretože sa tam dá dať ten adaptér a na druhej strane hovoríš že ti stačí aj nižšia rada kde ten interface na displej nie je a bez ovládania pod volant sa obídeš. Keď ti teda stačí aj tá nižšia rada bez displeju a ovládania pod volant tak prečo si dával to pôvodné autorádio preč? pretože s tým čo vravíš tým alpinom nič viac nezískaš. Čo teda presne chceš? Prečo si to staré autorádio dával preč a prečo tam chceš teraz dať zrovna alpine?
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 19:17:09

ved som uz o tom pisal ;) Preto ze mam od vyroby v aute navigaciu tom tom a po zmene radia serioveho za pioneer mi navigacia nefunguje, tak som sa pytal kade tade ako tu navigaciu spojazdnit a ten chlapec z toho fora mi poradil jedine riesenie a to je cez radio alpine plus adapter ktory treba dokupit. Dalej ak by som chcel aj zobrazovanie na displayi musim mat vyssiu radu co to podporuje, zobrazovanie ako skladbu, zvuk, stanice atd., ale ak mi to netreba tak mi staci aj nizsia rada alpine, pri ktorej tak isto s tym adapterom sa da rozbehat navigacia, plus to ovladanie na volante, to ide zevraj s kazdym radiom alpine ;) cize preto som musel pioneer dat prec a zhanam alpine kade tade nejake rozumne sa prijatelnu sumu ;)
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 19:44:21

Ok povedzme si že kúpiš napríklad tú 9882 čo je dosť podobné tomu čo mám ja 9880R aspoň v možnostiach pripojenia, je tu ISO konektor (napájanie + repráky), tri výstupy na zosilovače, vstup na ovládanie pod volant, výstup/vstup na ipod a vstup USB inak nič, kam by si chcel tú navigáciu pripojiť a ako? Ja si teda myslím, že tam nie je kam to zapojiť. Máš nejaký link na ten adaptér nech to omrkneme? Daj prosím viacero informácií o tom kto ti čo poradil.
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: rada ohladom radia...

PoslaťUto 08. Jún 2010 19:56:30

pfuuu no pozeral som na panel radia a nikde neviem najst vstup na USB kluc ;D neva...no ja ti tak poviem ze ja neviem tiez kde co napojim, ja sa do tychto veci nevyznam absolutne, mne len chlapec poradil a bohuzial pochybujem ze mi da nazov adaptera, uz len z dovodu asi toho aby som si ho objednal cez neho ;/ a ja si ho sam nenajdem, no a co sa jeho tyka toho chlapca tak on asi vie ze sa to nejako da spravit ;D len blbe na tom je ze ked to budem mat v rukach tak ja si to sam neposkladam...

skusim ti to tu skopcit co mi pisal ;)

tu je cast: http://www.go4sound.sk/index.php?page=f ... pic=170579

a tu su potom PM

niki66
Správa: caves, mam este taku otazku...ak kupim to alpine radio aj s tym adapterom, tak budem musiet vela prerabat kablovacku a tieto veci ked mam teraz pioneer? vies ja sa do toho velmi nevyznam a nema mi velmi ani kto poradit, tak ze ci to bude len take ze vyberem stare radio a prepojim kable co tam teraz mam plus ten adapter? Sused sa trosku venuje autoelektrike cize by mi helfol tolko...potrebujem vediet zeby som ti vedel povedat ci mas objednat alebo nie...bo strasne ma to serie tato situacia ;/

137
Správa: ...na pioneer nemam...ten adapter ide len s alpine...a ziadne cvakanie kablov, len prepojis koncovky
Uložiť

niki66
Správa: okej, takze na kolko ma to vsetko vyjde? ten adapter a postovne? Aspon ze nemusim nic cvakat, ze len vytiahnem kable od pioneeru a napojim ten adapter na alpine radio

137
Správa: no je to z talianska a musim pockat kym sa nazbera aspon 10 veci, len postovne tam je 200€..to sa rozpocitava podla poctu zasielok...to je vsetko...ked sa rozhodnes tak to posli...radio by som odporucal novsie
Uložiť

niki66
Správa: aha...no dobre, a kedy budes vediet ze objednavas? zeby som ti vedel povedat ze chcem alebo ako to prebehne? platba a tieto veci?

137
Správa: na alpine radia ti to bude fungovat na vsetky bez problemov, vyber je na tebe...to ta ja nemozem ovplyvnovat....

tak to je cele, cize ja len to som ti pisal co som ja pochopil ;D
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Ďalší

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Daj si nás na plochu!