Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Plastove dverne koliky

  • Autor
  • Správa

Casey

Plastove dverne koliky

PoslaťUto 11. Aug 2009 12:05:26

V sobotu uz idem konecne komplet tlmit dvere ale mam jeden problem. Viem ze sa zvyknu pri rozoberani dveri lamat tie plastove koliky a v renaulte pytaju 2,75 za jeden.... :o . Existuju neake univerzalne co pasuju do vsetkych aut ? Ak ano kde sa daju kupit ?
Offline
Obrázok užívateľa

0revange0

  • Príspevky: 100
  • Registrovaný: Pia 17. Júl 2009 14:14:39
  • Bydlisko: Ba ;)
  • Meno: Gabo :o)

Re: Plastove dverne koliky

PoslaťUto 11. Aug 2009 16:35:45

Mno neporadim ti ale viem ti povedat zo skusenosti... dvere som mal dole cca 15x na kazdej strane a ani jeden sa neulomil...

Casey

Re: Plastove dverne koliky

PoslaťUto 11. Aug 2009 17:20:54

0revange0 píše:Mno neporadim ti ale viem ti povedat zo skusenosti... dvere som mal dole cca 15x na kazdej strane a ani jeden sa neulomil...


tak to si macher.......kamos ich daval dole 1 krat a ujebal skoro vsetky :D
asi ta zavolam na pomoc s odstrojenim dveri s tvojou praxou ;)
Offline
Obrázok užívateľa

0revange0

  • Príspevky: 100
  • Registrovaný: Pia 17. Júl 2009 14:14:39
  • Bydlisko: Ba ;)
  • Meno: Gabo :o)

Re: Plastove dverne koliky

PoslaťStr 12. Aug 2009 0:00:16

Kludne len ked to chces mat potom aj dobre pritentovane naspat tak si zozen TZV "Medvedie hovno" aspon tak to tituloval renault servisak, taky tmel ci co to je :D

Casey

Re: Plastove dverne koliky

PoslaťSob 22. Aug 2009 19:47:09

....kedze nikto nic odpoviem si sam.....ano koliky su tam take univerzalne.....teda pasuju tam aj koliky z citroena.........ale kazde dvere som uz mal 2 krat rozobrate a nic som nezlomil...kedze som nato isiel vynimocne s rozumom a nie silou ;)

gabo to medvedie hovno uz na Clio III nastastie nedavaju takze som ho nepotreboval :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: Plastove dverne koliky

PoslaťSob 22. Aug 2009 19:50:58

Nezvyknu sa tie kolíky lomiť akurát pri tapacíroch, viem čo hovorím :D no ale keby náhodou tak si zober origo do mototechny hociakej taký nezlomený a vyber si to najvhodnejšie, napr. ja som to riešil pri zámku prednej kapoty ked mi zlomili lakiernici jeden štupel ktorý sa nedal zohnať ani v renaulte, tak som išiel do mototechny a hľa, štupel z Alfa Romeo za 20centov ma zachránilo hehe :)
proVWokater

olejko

Re: Plastove dverne koliky

PoslaťSob 26. Sep 2009 9:41:46

tie koliky su kravina, ja som ich tiež pár poodlamoval, tak som to vyriešil samorez.šrobami normálne cez umelinu a chytilo to fayne o plech a vypadá to tak že to tam patrí
Offline
Obrázok užívateľa

splaw33

  • Príspevky: 79
  • Registrovaný: Pia 17. Júl 2009 17:07:31
  • Bydlisko: TOPOĽČANY
  • Meno: DoDo

Re: Plastove dverne koliky

PoslaťSob 26. Sep 2009 17:10:06

aj tak sa dá... korózia bude časom kamarát :D :D :D
CLIO II.-MTV / 1,4 / 16V / 72kw
http://www.youtube.com/watch?v=jRxBrxN1jK0

olejko

Re: Plastove dverne koliky

PoslaťPon 28. Sep 2009 15:53:13

tak najbližšie ked budem rozoberať tie dvere tak pod šrob jebnem silikon potom to nechytí hrdzu

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!