Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

pokus o hudbu :D

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

pokus o hudbu :D

PoslaťPon 09. Nov 2009 11:37:36

No nie som žiaden odborník cez hudbu ani nič také. Ale nejaký pokus o hudbu som aj ja skonštruoval, ale samozrejme s pomocou. Už len treba nájsť nejaké slušné autorádio, ale hlavne čo ma dosť štwe sú výšky, do clia storia 2007 sa ťažko zháňajú a neviem čím to je ale v jednom kuse sa odpalujú :roll:
Takže fotka kufru.
untitled1.JPG
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťPon 09. Nov 2009 12:04:26

preto ich treba vymeniť za niečo lepšie a zalaminátovať bud do A stlpikov, alebo do trojuholníkov pri zrkadle, ovšem ak máš el. zrkadlá......ináč zaujímavý kufor, chcelo by to viac foto ;)
proVWokater
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťPon 09. Nov 2009 12:16:03

no momentálne sa prerába toto je prvý pokus, ale tak zajtra abo pozajtra dám viac foto, malo by to byť hotové. Nie nie, nemám elektrické zrkadlá.
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťPon 09. Nov 2009 19:28:17

jasne ze idealne je ked su zalaminovane a nasmerovane na posluchaca ale to zalezi aj od celkovej kvality instalacie a jej ucelu... ja ich mam v palubovke ale su natocene smerom na posluchaca...
na moj vkus tam mas nalozenych zbytocne vela komponentov, myslim ze za peniaze co si do toho dal si mohol mat sice jednoduchsiu, ale kvalitnejsiu zostavu... jedine ze to mas preto aby si robil na ulici bordel :)
pises ze hladas slusne radio, tak namiesto sony sa sustred radsej na alpine alebo clarion, pripadne nejaku vyssiu radu pioneeru
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťUto 10. Nov 2009 0:05:25

invizibl píše:jasne ze idealne je ked su zalaminovane a nasmerovane na posluchaca ale to zalezi aj od celkovej kvality instalacie a jej ucelu... ja ich mam v palubovke ale su natocene smerom na posluchaca...
na moj vkus tam mas nalozenych zbytocne vela komponentov, myslim ze za peniaze co si do toho dal si mohol mat sice jednoduchsiu, ale kvalitnejsiu zostavu... jedine ze to mas preto aby si robil na ulici bordel :)
pises ze hladas slusne radio, tak namiesto sony sa sustred radsej na alpine alebo clarion, pripadne nejaku vyssiu radu pioneeru


Ja to nemám aby som ulicu ozvučoval ale aby som seba ohluchoval pretože to nie su subwoofre ale bassáky, zvonku je počuť len plechy (bohužial), ale zvnútra, no nádhera, miestami mi to aj vlasi češe... A ako som spomínal nie som nato odborník nevyznám sa moc do toho, tak ja bud vždy s niekym preberem a pomáham abo to sem tam odnesem niekomu. Ja som napr ani kábel od zosíku nevedel kadial mám ťahať, tak som zawolal kamarátovi automechanikovi (ktorý študowal a teraz robí asi vyše roka) a lamentovali sme nad tým 3hodiny. Odniesom som to do firmi a oni mi za hodku a pol volali že je to hotové, tak ako ani sa nemám moc kde toto učiť... A čo sa týka toho autorádia, plánujem nejakého pioneera s LCD plus LCD na čelné sklo. Teda po takom dačom kukám, len je to ešte asi v nejasnej budúcnosti.
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťUto 10. Nov 2009 0:18:38

no mna tiez nikto nic neucil, treba zobrat do ruky srobovak a naucit sa :) Samozrejme nie kazdy je taky ale ja mam z toho lepsi pocit ked to spravim sam..
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťUto 10. Nov 2009 0:49:42

NO to sa lahko povie, ale čo to mám montowať pred panelákom?? :D a čo ked to neposkladám. Potom budem musieť chodiť, asi na bicykli abo nebodaj MHD, tá ma nevydela už asi 3roky, a nehodlám s tým začínať, hehe... a zas fakt sa nemôžem do toho púštať, ked neviem kerá hadička, je od čoho a kam ide a čo robí. To je tak isto ako by som ti povedal urob a skušaj urobiť náramok s menom, obrázkom. Abo že začni si viesť účtovnictvo :D :D :D :D
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťUto 10. Nov 2009 0:54:04

na vsetko existuju manualy :)
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťUto 10. Nov 2009 0:57:27

invi , počkaj na jar n amoju hudbu tam bude toho ažaž , zobral som to utokom a tak všetko 2x
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťUto 10. Nov 2009 1:14:55

invizibl píše:na vsetko existuju manualy :)


dostal si ma :D to je fakt. Ale človek, alebo teda konkrétne JA sa najradšej učím pozorovaním, a lahšie mi to ide, ked mi niekdo vysvetlí abo ukáže ako čo a de. BO niektoré manuály su všeobecné a nie su konkrétne na tú danú vec, heh.

olejko

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťUto 10. Nov 2009 22:31:23

ja nemám možnosť ísť do nejakej garaže a tam na aute popracovať, všetku hudbu a vytlmenie som riešil pred činžákom a aj budem riešiť pred činkom- no ačo ked to dakomu vadí tak nech mi povie o dajakej fayn garaži kde to môžem robiť hehe....vytlmenie predných dverí budem riešiť pred čikom :P
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťUto 10. Nov 2009 23:06:13

Kufor máš podľa mňa celkom zaujímavý. Ja mám napríklad len klasiku 4x repro v dverách + jedna tuba v kufri a na značku rádia sa ani nepýtaj mne to však momentálne stačí, takže si na tom narozdiel odomňa myslím veľmi dobre.

Ja som tiež činžiakový tak to poznám. Si tú prácu treba len správne rozvrhnúť a všetko pojde.
Keď som mal ešte favorita tak som ráno vstal išel z druhého favorita vymontovať asi tak 98% interiéru hlavne kvôli tomu, že bol čierny. S mojím Favoritom plným interiéru s druhého favorita som prišiel pred činžiak. novy interier išiel von z auta, stary interier išiel von z auta a novy interier zase do auta už ale tam kam mal ísť. A dalo sa to pekne zvládnuť za jeden deň, základ bol naštudovať si servisný manuál podľa ktorého som vedel kde je koľko skrutiek. Takže som viacmenej vedel ako na to. Na clio II tu myslím servisný manuál bol, treba ho pohľadať alebo popýtať. na druhú stranu kto nič nerobí nič nepokazí ale keby sme nikto nič nerobili tak neexistuju tuningove autíčka, plnili by sme ďalej 5 ročnice a podobne takže podľa mňa je treba niečím začať obohacuje to ducha a malo by to šetriť peniaze.

a vitaj v klube :D
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťUto 10. Nov 2009 23:47:52

aaaaa díky díky, vitám vitám ... A tak ja sa bezbolestne priznáwam, že som antitalent, a trošku aj lenivý ale hlavne sa proste bojím čo ak to už nedám dokopy, heh, takže ja len maličkosti ako hudba (kufor) a to čo neni pod kapotou ani v nejakých nedostupných miestach :D

A už nejako zajtra by mala byť hotová nová bedna tak hodim foto :cool:

olejko

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťStr 11. Nov 2009 11:26:26

takže kludne rieš pred činkom alebo to daj dakemu šikovnemu človeku porobiť ale to stojí viac peniažkov...ale pekná máš to modré clio hmm
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 0:10:58

Dakujem.
NO ako som spomínal ja riešim nejaké upravy radšej niekde v závetrí, pri vode na odlahlom parkovisku.

Mimo nová bedna je dokončená, tak tu je pár fotiek, ale dala zabrať :cool:

11112009038-1.JPG


11112009042-1.JPG


11112009043-1.JPG
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Ďalší

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Daj si nás na plochu!