Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

Výber autohifi komponentov - SAL, GZ, HERTZ a podobne

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Výber autohifi komponentov - SAL, GZ, HERTZ a podobne

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 13:23:25

SAL? ufff :shock: :shock:
proVWokater
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 16:35:49

Hej hej, všetko mám sal, bassáky, elipsáky ak vo dverách mám SAL :D heh... Už by to celo len zohnať nejaké poriadne výšky, ak by boli SAL bolo by najsamlepšie, len ako som už spomínal na Storiu sa hladajú výšky dosť ťažko :evil:
Offline
Obrázok užívateľa

tycon

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 28. Jún 2009 10:14:07
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Peter Vaško
  • Auto: 1.5 DCI

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 16:41:03

prevedenie dosť pekné,je to krásne čisté i to podsvietenie tomu dosť dáva,vcelku fajn

jedinú výhradu mám k použitým komponentom,SAL je proste shit,je to hnusná lacná čína,od ktorej odhováram každého,ale inak good
European Auto Sound Association Competence
http://www.easca.de

Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 16:44:46

tycon píše:prevedenie dosť pekné,je to krásne čisté i to podsvietenie tomu dosť dáva,vcelku fajn

jedinú výhradu mám k použitým komponentom,SAL je proste shit,je to hnusná lacná čína,od ktorej odhováram každého,ale inak good


TO fakt?? ja čo som počul, a čo som sa pýtal, tak mi hovorili, že SAL je dosť dobrá kvalita aj s toho čo som videl na youtube, tak dobre to vyzeralo :roll:
Offline
Obrázok užívateľa

tycon

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 28. Jún 2009 10:14:07
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Peter Vaško
  • Auto: 1.5 DCI

Výber autohifi komponentov - SAL, GZ, HERTZ a podobne

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 16:46:47

ako ja ti nič nevyčítam,proste len ak sa pohybuješ v autohifi sfére tak by ti nik neporadil SAL,ako uznávam cena je lákavá,ale nešiel by som do toho,tu sa držím pravidla,radšej priplatiť a nepozerať na vyčačkané veci,ale kúpiť niečo kvalitné
European Auto Sound Association Competence
http://www.easca.de

Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 16:50:06

zetor, čo si myslíš prečo som písal že SAL uff, lebo to je tak super značka? hehe.....nejsom komerčný a nejsom vobec na značky, ale berem to čo je dobré, a som za všetko čo hrá pekne a čo sa mojim uškám páči, ale SAL, tak to nikdy..


PEACE
proVWokater
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 16:50:57

A čo povieš na GroundZero?? Abo keré by si odporučil??
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: pokus o hudbu :D

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 16:52:32

ground zero je tiež komerčné, ale vyššie série už sa clekom daju počuvať, na moje uši tieto reprák ymaju dosť ostré výšky, aj s Hertzom dokopy, kick bassy som ale moc nekrmil o dnich tak nepoviem ani negatívne veci a ani pozitívne....no stále je to komercia....
proVWokater

Casey

Re: Výber autohifi komponentov - SAL, GZ, HERTZ a podobne

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 19:45:52

zetor203....popozeraj sa radsej po znackach dls, morel, rockford fosgate, rainbow, helix, radical audio, boston acoustics.......a takto by som mohol pokracovat donekonecna.......proste treba si konkretnu vec vypocut nazivo.....neni vzdy vyhra kupit nieco co je vitaz testu v car hifi magazine....... treba vsetko dobre zladit od HU az po kompa..... povedz za kolko by si co chcel a nieco najdeme ;)
Offline

Invi

Support

  • Príspevky: 871
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 22:11:02
  • Bydlisko: Slovensky Grob
  • Meno: Martin
  • Auto: Mám

Re: Výber autohifi komponentov - SAL, GZ, HERTZ a podobne

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 21:13:26

jasne.... znacky sa tu daju menovat od rana do vecera ale je to zbytocne, existuje vela komercnych znaciek z ktorych su mnohe aj kvalitne, na druhej strane je mnoho neznamych (u nas) a tiez je medzi nimi kopec kvalitnych.
Vacsinou je kvalita aj priamo umerna cene, ale treba hlavne vela hladat a zistovat informacie, citat testy a nevravym len slovenske lebo u nas su stale preferovane niektore znacky... ci uz na forach alebo v casopisoch specializovanych na autohifi ti SAL ani Sencor urcite nikto neporadi (raz som mal vo favorite radio sencor s cd a mp3 ale ta haraburda hned letela von oknom...) pritom staci len dosetrit par korun viac, nakupovat s rozumom a si kvalitou niekde inde...
Offline
Obrázok užívateľa

zetor203

  • Príspevky: 649
  • Registrovaný: Uto 03. Nov 2009 9:32:06
  • Bydlisko: Bratislava - Petržálka
  • Meno: Robo
  • Auto: Storia 2007

Re: Výber autohifi komponentov - SAL, GZ, HERTZ a podobne

PoslaťŠtv 12. Nov 2009 23:10:19

Casey píše:zetor203....popozeraj sa radsej po znackach dls, morel, rockford fosgate, rainbow, helix, radical audio, boston acoustics.......a takto by som mohol pokracovat donekonecna.......proste treba si konkretnu vec vypocut nazivo.....neni vzdy vyhra kupit nieco co je vitaz testu v car hifi magazine....... treba vsetko dobre zladit od HU az po kompa..... povedz za kolko by si co chcel a nieco najdeme ;)


už som napísal, hehe, že ja nemám poňatia ale tak zatím max čo by som dal je asi 100€... :D

A inak ani jeden s reprákov čo si napísal mi nič nehoworí, ešte som nepočul, hehe :D

olejko

Re: Výber autohifi komponentov - SAL, GZ, HERTZ a podobne

PoslaťPia 13. Nov 2009 17:53:03

ja som takéto spodruky používané kupil za stovku
alpine cde-9874

a je ešte vyše roka v záruke

Pegas1976

Re: Výber autohifi komponentov - SAL, GZ, HERTZ a podobne

PoslaťŠtv 26. Júl 2012 11:50:29

Hosi, som komplet SAL. V kufri mam dvojkanal XPRO4000, v prednych dverach XPRO13S, napajaciu sadu SA003, dvere vytlmene DYNAMAT XTREM, HU Pioneer DEH75BT. woofer z domaceho kina orava DAV101 a spokojnost maximalna. SAL je velmi dobra a kvalitna znacka a bezkonkurencna, co sa tyka pomer cena/kvalita. Ziadna cina, ale madarsko. Za necelych 40ecok je odlievany rebrovany kos, nomexova membrana, butylovy zaves na 13cm kompach? kde dostanete v tejto cenovej kategorii aspon nieco podobne? Viem si predstavit aj nieco kvalitativne niekde inde, ale ta zastavba by stala tolko, co cele auto... aj viac. Ak nepocitam radio a cas straveny v aute, vyslo to okolo 12500skk +-. Ak najdem fotky z montaze, zavesim ich sem.
Offline
Obrázok užívateľa

tycon

  • Príspevky: 255
  • Registrovaný: Ned 28. Jún 2009 10:14:07
  • Bydlisko: Trnava
  • Meno: Peter Vaško
  • Auto: 1.5 DCI

Re: Výber autohifi komponentov - SAL, GZ, HERTZ a podobne

PoslaťŠtv 26. Júl 2012 12:02:23

další odborník ::poklona::

každý má nadstavený iný štandard,niekto nižší niekto vyšší a niekto žiadny,nikoho som dúfam neurazil :-D
European Auto Sound Association Competence
http://www.easca.de

Obrázok

Pegas1976

Re: Výber autohifi komponentov - SAL, GZ, HERTZ a podobne

PoslaťŠtv 26. Júl 2012 12:47:45

netvrdim, ze som odbornik, ale rozhodoval som sa po dlhom obzerani, debatovani s chalanmi nie len z laugartu, skusenostiach inych ludi ale hlavne pocuvani zastavieb od sencoru cez herz a gz az po morel. za svojim rozhodnutim si stojim, som s nim nadmieru spokojny. iste, vsetko zavisi od nastaveneho standardu, presne ako hovoris. moj bol limitovany hlavne cenou, takze som sa snazil...
Ďalší

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron
Daj si nás na plochu!