Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

výškové reproduktory

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: výškové reproduktory

PoslaťNed 11. Apr 2010 21:34:03

Dnes som si pozrel to repro. Co ja viem mne sa zda taken obycajne. V ritke som mal 2 pasmove tieto su asi klasika nic extra. Vidiet len membranu takze nic som zatial viac nezistil.
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok

CLIO_II_BLACK

Re: výškové reproduktory

PoslaťUto 13. Apr 2010 18:45:18

Daj sem foto tých repro čo máš vo dverách a hneď ti napíšeme čo sú zač....

Ja som hneď ako prvé origo repro vymenil za iné + menšie úpravy a hrá mi to aj s origo rádiom na CD pekne, možno mám silnejšie rádio (verzia fun music 4 x 30W) aspoň tak mi to tvrdili, keďže to na rádiu nie je nikde napísané...
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: výškové reproduktory

PoslaťŠtv 15. Apr 2010 18:06:22

Staci takto?

Obrázok
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: výškové reproduktory

PoslaťŠtv 15. Apr 2010 20:25:57

To sú hovada, kde ušetríš tam. Tie výšky o ktorých sme sa bavili by som tam byť tebou dal. Ale tiež by som ti poradil vymeniť repro úplne.
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: výškové reproduktory

PoslaťSob 17. Apr 2010 15:24:00

No ako CLIO_II_BLACK mas foto tak?
A taketo mam tam radio.

Obrázok
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok

CLIO_II_BLACK

Re: výškové reproduktory

PoslaťPon 19. Apr 2010 10:51:06

Tie repro čo si odfotil sú stredy (stredové reproduktory), takže výšky v palubovke nemáš a hrajú ti v predu len stredy :roll: A to je málo !
Čo sa týka rádia, tak z tej foto jeho výkon neurčím, ale ty sám vieš aké silné rádio ti tam dali(podľa výbavy auta)
Keď dáš tie výšky do palubovky + stredobasy na miesto týchto, tak ti to bude hrať oveľa krajšie... Nemusíš tam dávať 200W repro, stačí kvalitné 80-90W(aby ich utiahlo origo rádio, ak rádio nechceš meniť), to už treba pozerať napr. citlivosť 91dB, odpor 4ohm, frekvenciu... - na toto sú tu už iný machri, ktorí ti v detailoch poradia viac ako ja.

Michael32

Re: výškové reproduktory

PoslaťUto 27. Júl 2010 15:06:36

zdravim...ja som sa chcel opytat ci mi neviete niekdo poradit ...v celom aute mam repro pioneer len teraz som kupil nove autoradio JVC (4x50W) a ked to vytocim trosku tak mi to zacne lupat vo vyskach ...a tak neviem cim to je lebo si myslim ze su to neni take slabe tie vysky su to pioneer 80W sa mi zda nie som si isty...mam ich vymenit alebo co s tym...diky

Casey

Re: výškové reproduktory

PoslaťŠtv 29. Júl 2010 6:25:45

Michael32 píše:zdravim...ja som sa chcel opytat ci mi neviete niekdo poradit ...v celom aute mam repro pioneer len teraz som kupil nove autoradio JVC (4x50W) a ked to vytocim trosku tak mi to zacne lupat vo vyskach ...a tak neviem cim to je lebo si myslim ze su to neni take slabe tie vysky su to pioneer 80W sa mi zda nie som si isty...mam ich vymenit alebo co s tym...diky



Tie vysky mas z komponentneho setu a na vyhybke ? Ako mas vysky nastavene v radiu na equalizery ? Pri akej hlasitosti ti to vydava zvuky ...stredobasy pri tom skresluju ?

vojto1

Re: výškové reproduktory

PoslaťPia 30. Júl 2010 9:14:35

to budes mat asi z autoradiom nejak nezvlada pri visokej hlasitosti.alebo ekvalizer...ja tam mam vpredu tiez pioneer.a idu dobre ale sice aj radio je pioneer

Michael32

Re: výškové reproduktory

PoslaťPon 02. Aug 2010 13:53:37

vysky mam nastavene na stred ..mal som ich aj na minime ale aj tak to robilo...a pochybujem ze nestiha autoradio (JVC KD-BT11) pozrite sa na neho ked budete mat cas...podla mna ich budem muset asi vymenit
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: výškové reproduktory

PoslaťPia 24. Sep 2010 18:38:58

Tak cakam na tie vyskace a dnes som si povedal, ze by som sa mohol mrknut ci ich tam teda nemam. Zatial som robil len pokus, kde som si ucho dal co najbizsie k palubovke. Tam som nic nepocul :). Moje ucho ma nesklamalo. Takze mam to bez a len zaslepky. Pri akejkolvek snahe tie zapadky urobili chrum, chrum a su ulomene. Vratil som to cele zatial naspat na prekvapenie to cele drzi a pockam az to pride. Konektory su tam v tych akoze vyskacoch predpripravene.
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: výškové reproduktory

PoslaťSob 25. Sep 2010 6:45:21

jj všetko je tam predpripravene aj ja som to ulomil na oboch... ale pripadalo mi to akoby sa to nedalo dat dolu bez ulomenia tak neviem lebo ked to aj zlomiš tak to tam pekne sedi
clio
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: výškové reproduktory

PoslaťStr 29. Sep 2010 21:50:28

Jo jo zajtra by uz mali dorazit repraciky bude montaz. Som zvedavy ako to bude hrat.
Pretoze, ked som sa chcel prihlasit na hudobnu ucitel povedal, ze sa mam radcej venovat sportu. :oops: :D
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline

miloss

  • Príspevky: 2197
  • Registrovaný: Uto 17. Aug 2010 12:01:00
  • Meno: Miloš
  • Auto: clio III

Re: výškové reproduktory

PoslaťŠtv 30. Sep 2010 6:52:05

jurajc píše:Jo jo zajtra by uz mali dorazit repraciky bude montaz. Som zvedavy ako to bude hrat.
Pretoze, ked som sa chcel prihlasit na hudobnu ucitel povedal, ze sa mam radcej venovat sportu. :oops: :D



:D :D :D mozno len nechcel aby bol niekto lepší ako on :D :D
clio
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: výškové reproduktory

PoslaťŠtv 30. Sep 2010 17:22:29

Takze hotovo. Nie som Fajnsmeker, ale hra to dobre pre moj ucel pocuvania :cool:
Su original co sa davaju do Clia.
Na strane spolujazdca som ulomil len 1 stranu. Inak to drzi aj bez tych uchytiek.
Podakovanie p. Novotnemu za par euracikov som doplnil to co tam malo byt uz od zaciatku, len to by som zase musel doplatit ine peniaze, ked som si auto kupoval.
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
PredchádzajúciĎalší

Späť na Autohifi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Daj si nás na plochu!